Újrónafő SK – Besenyő SC Rábapatona 1:6 (0:1)
Nagy K. – Reisinger A., László K.,Fehér L., Karácsony T., – Bán B.,Balázs B., Varga M., Máté M.,- Németh G., Ócs S.,

Cserék:Fehér L. helyett Szabó L.(46)
Balázs B. helyett Császár D.(62)
Ócs S. helyett Bognár O.(66)
Bán B. helyett Kertai M.(70)

Negatív nézőcsúcsot hozott ez a Nemzeti ünnepünk, miatt szombatra előrehozott mérkőzés.Igazolva azt, hogy a vasárnapi mérkőzések ebben az osztályban sokkal több nézőt vonzanak. Csapatunk második félidei játékával ilyen arányban is megérdemelte a győzelmet.

Gól: 12.perc Máté M. indította Ócs S-t a bal tizenhatos sarkánál, lövése a kapuson megpattanva jutott a hálóba. 0:1
49.perc Varga M. bal oldali beadása után a védők nem tudtak felszabadítani, Ócs S. eszmélt a leghamarabb 11-es pontról a kapuba passzolt. 0:2
58.perc Máté M. remekül indította Varga M-t a bal szélen, aki egyet tolt a labdán majd gyönyörűen emelt a hosszú sarokba. 0:3
65.perc Máté M. szögletét a védők kifejelték, Németh G. eszmélt a leghamarabb 18m-es lövése egy védőn megpattanva jutott a hálóba. 0:4
73.perc Máté M. két csel után jó ütemben ugratta ki a Németh G-t aki higgadtan a kapus hasa alatt passzolt a kapuba. 0:5
79.perc egy védelmi hibánkat, kihasználva a hazai csapat megszerezte a szépítő gólt. 1:5
88.perc Máté M. indította a bal szélen Varga M-t, nagyszerű beadását a támadással felérő Máté M. vágta kapásból a hálóba. 1:6

Végh László vezetőedző: Az első félidőbe nagyon belealudtunk,kapusunk Nagy Kornél két nagy védéssel tartotta meccsbe a csapatot. A folytatásban aztán Varga Martin és Máté Miklós vezérletével, szép gólokat szerezve realizáltuk az eredményt!

Utánpótlás

Újrónafő SK – Besenyő SC Rábapatona 0:0
Czencz P. – Nagy D., Bognár A., Kertai G., Kaszás P., – Vajda M., Horváth T., Gáspár B., Kovács Zs., – Buza L., Gunyhó K.,

Cserék: Bodrogi A.
Nagy E.,
Bodrogi M.,
Bodrogi E.
Bodrogi A.
Kálóczi E.

Szöllősi Alex vezetőedző: Egy jó csapat otthonában, helyzeteink alapján, itt hagytuk a két pontot.

Rábapatona futball klubjának életéről, fejlődéséről szól.