Dunaszentpál Se – Besenyő SC Rábapatona 2:1(0:1)
Nagy K. – Reisinger A., László K.,Bán B., Szabó L., – Császár D., Máté M., Karácsony T., Varga M.,- Németh G., Torma A.,

Cserék: Császár D. helyett Balázs B.(56)
Varga M. helyett ócs s.(57)
Bán B. helyett Fehér L.(78)

Gól:19perc. Egy kezezés miatt a játékvezető által könnyen befújt 11-est, Nagy K. hatalmas bravúrral hárította.
27perc. Máté M. jobb oldali beadásába az ellenfél védője rosszul ért bele, a kapus becsapva a hálóban kötőt ki. 0:1
57perc. Egy nagy bedobást a védelem rosszul reagált le és így kiegyenlített a hazai csapat. 1:1
85perc. Egy hátul eladott labdából Dunaszentpál megszerezte a győzelmet. 2:1

Végh László vezetőedző: A múlt héten, már utaltam rá, hogy a játék minden elemében többet kell tennünk az élkövetkezőkben. Sajnos ez ma nem sikerült. Megpróbáljuk az okokat minél előbb feltárni.

Nagy Tamás Dunaszentpál vezetőedzője:Az osztály színvonalát meghaladó mérkőzésen, mind a két csapat győzelemre játszott. úgy érzem megérdemeltük a győzelmet.