Besenyő SC Rábapatona – Gyömöre Sk 2:1(2:0)
Nagy K. – Reisinger A., László K.,Bán B., Karácsony T., – Balázs B., Máté M., Ócs S., Fehér L.,- Németh G., Torma A.,

Cserék: Máté M. helyett Kertai M.
Balázs B. helyett Varga M.
Fehér L. helyett Császár D.

Gól: 2.perc Karácsony Tibor bal oldalról beívelt szabadrúgása Torma A. elé pattant, a gólkirályjelölt higgadtan használta ki a ziccert. 1:0
20.perc Egy előre ívelt labdát Torma A. fejelte Ócs S. elé a bal oldalon, aki az alapvonalig cselezte magát, és pontos beadását újra Torma A. helyezte a kapufa érintésével a kapuba. 2:0
65.perc Egy szép ellentámadásból szépített a vendégcsapat. 2:1

Végh László vezetőedző: Az első félidőben jól futballoztunk, a másodikban pedig harcosan, ez ma győzelmet eredményezett. Most egy kicsit ideje van az ünneplésnek, és mindenki tombolja ki magát, hogy aztán január végén nekilendüljünk a tavaszi szezonnak. Köszönöm a játékosoknak és a csapatot segítőknek valamint a támogatóknak a munkáját. Nagyszerű érzés egy ilyen csapat edzőjének lenni.