Bezi KSE – Besenyő SC Rábapatona 1:10(0:4)
Nagy K. – Reisinger A., László K.,Bán B., Karácsony T., – Balázs B., Máté M., Ócs S., Fehér L.,- Németh G., Torma A.,

Cserék: Bán B. helyett Szabó L.(65)
Fehér L. helyett Kertai M.(65)
Ócs S. helyett Varga M.(65)

Gólok: 24perc. Karácsony T. bal oldali szabadrúgását Németh G fejelte kapura a kapusról kipattanó labdát szintén ő pofozta hálóba. 0:1
33 perc Ócs S. egy csel után remekül indította Karácsony T. beadását a védők Torma A. elé passzolták, aki kihasználta az ajándék labdát. 0:2
34perc. Balázs B. indításával Torma A. lépett ki a jobb oldalon, lövése a jobb alsó sarokba vágódott. 0:3
35 perc. Balázs B. passzával Németh G indult meg középen egy csel után szép gólt lőtt a bal sarokba. 0:4
47perc. Ócs S. iramodott meg a bal oldalon szép csel után nagyszerű beadását Balázs B. helyezte a kapuba. 0:5
48perc. Egy szép támadás után Németh G. sarkalását Balázs B. vágta a kapuba(2perc, 2gól). 0:6
50perc. Egy védekezési hibából a hazai csapat megszerezte a szépítést. 1:6
53perc. Németh G. mintaszerű labdájával Torma A. lépett ki a védők közül és elegánsan gurított a hosszú sarokba. 1:7
63perc. Karácsony T kis szögletét Fehér L a bal oldali tizenhatos sarkáról ívelte a hosszú sarokba: 8:1
69perc. Németh G. labdáját Varga M. a bal oldalról belsőzte a jobb felső sarokba. 1:9
74perc. Karácsony T. szögletét egy védő megcsúsztatta, amit Szabó L. pofozta a hálóba. 1:10

Végh László vezetőedző: Ezzel a győzelemmel Őszi elsők vagyunk, de nem szabad elfeledkeznünk arról, hogy még egy nagyon fontos rangadó vár ránk ebben a szezonban. Gratulálok a csapatnak!