Egyed KSE – Besenyő SC Rábapatona 2:3(0:2)
Nagy K.(0) – Császár D.(7), László K.(7), Bán B.(7), Karácsony T.(7), – Varga M.(7), Ócs S.(7), Balázs B.(7), Baranyai SZ.(7), – Végh A.(8), Torma A.(7)

Cserék : Baranayi Sz. helyett Varga Z.(66)
Balázs B. helyett Fehér L. (63)
Ócs S. helyet Molnár R. (83)

Gól: 22perc Egy gyorsan elvégzett szabadrúgásból Végh A. remekül tálalt Torma A. elé, aki egy csel után nagy gólt lőtt a bal felső sarokba. 0:1
36.perc Végh A. ment el a jobb oldalon nagyon jól indította Torma A.-at aki kapura lőtt a kapusról kipattanó labdát Varga M. 16m-ről kapásból lőtte a kapu bal oldalába. 0:2
51.perc A hazai védelem elvétett egy előreívelést Végh A. lecsapott a labdára és 22m-ről kilőtte a jobb alsó sarkot. 0:3
58.perc A hazaiak gyorsan elvégeztek egy szögletet és a beadásból szépítettek. 1.3
73.perc A középpályán egy rosszul eltalált vendég labdából a hazai csapat megszerezte a második találatát. 2:3

Végh László nyilatkozata mérkőzés után: Remek első félidő, gyengébb második, dolgozunk tovább.

Remek futballidőben az első félidőben, helyenként szép támadásokat vezetve két gólos előnyt szereztünk. A második félidőben néhány hiba, de vendég győzelem nem forgott veszélyben.

Végh Antal (mérkőzés legjobbja) : Az első félidőben berúgtuk a helyzeteket, a második félidő gyengébb játéka miatt az ellenfél szorosabba tette a mérkőzést. A bajnoki címhez még nagyon sokat kell dolgoznunk, de jó úton járunk.

Végh Antal

Utánpótlás:

Egyed KSE – Besenyő SC Rábapatona 2:0(2:0)
Berki D. – Bognár A. Gáspár B. Kovács Zs Kertai G.- Vajda M. Horváth T. Kaszás P. Nagy E. – Bognár D. Bognár O.

Cserék: Kertai G. helyet Kálóczi K.
Vajda M. helyet Szöllősi
Bognár O. helyet Kálóczi E.
Gáspár B. helyet Nagy D.

Császár Imre Nyilatkozata mérkőzés után: Nem sikerült megismételni a múlt heti teljesítményt.

Rábapatona futball klubjának életéről, fejlődéséről szól.