Besenyő SC Rábapatona – Bodonhelyi SE 11:0(4:0)
Nagy K. – Szabó L., László K., Bán B., Karácsony T., – Balázs B., Fehér L., Máté M., Császár D.,- Németh G., Torma A.

Császár D helyet Ócs S.(54)
Szabó L. helyet Reisinger A.(63)
Balázs B. helyet Kertai M.(69)
Máté M. helyet Varga Z.(69)

Gól: 23perc Balázs B. szögletét Németh G. fejelte a kapura , a kapusról kipattanó labdát Szabó L. fejelte a kapuba.(1:0)
25perc Császár D. bal oldali beadását Német G. helyezte a jobb alsó sarokba.(2:0)
27perc Máté M. jobb oldali beívelését, Torma A. fejelte a kapus fölött a hálóba.(3:0)
38perc Fehér L. remek labdájával Torma A. lépet ki majd higgadtan passzolt a jobb alsó sarokba.(4:0)
47perc Karácsony T. remek labdáját Torma A. helyezte a kapu jobb sarkába.Mesterhármas.(5:0)
73perc Végh A. remek szögletét Németh G. fejelte a hálóba.(6.0)
80perc Németh G. szöktette Kertai M-ot a bal oldalon, pontos passzából Végh A. kilőtte a hosszú sarkot.(7:0)
81perc Németh G. 25m-ről lövésre szánta el magát, erőteljes lövése védhetetlenül vágódott a kapu jobb oldalába.(8:0)
84perc Varga Z. szögletét Végh A. fejelte a hálóba.(9:0)
86perc Karácsony T emelt a leshatáron kilépő Torma A. elé, aki higgadtan helyezte a labdát a jobb alsó sarokba.(10:0)
89perc Kertai M. szöktette Végh A-t a jobb oldalon, remek labdájából Torma A. megszerezte csapata tizenegyedik, saját maga ötödik találatát.(11:0)

Végh László vezetőedző: A 90perc nagy részében nagyon jól játszottunk, de nem ez a mérkőzés lesz a mérvadó. Gratulálok a csapatnak!

Utánpótlás

Besenyő SC Rábapatona – Bodonhelyi SE 3:0(0:0)
Cencz P. – Buza L., Bognár A., Bodrogi A.,Nagy D-., Nagy E., Vajda M., Horváth T., Semsei S.,- Molnár R., Bognár O.,

Bodrogi M.

Szöllősi Alex vezetőedző: Lelkes ellenféllel szemben, nyögvenyelős győzelmet aratunk.

Rábapatona futball klubjának életéről, fejlődéséről szól.