Besenyő SC Rábapatona – Rábacsécsény SE 2:0(1:0)

Nagy K.(0) – Reisinger A.(8), László K.(8), Bán B.(8), Karácsony T.(8), – Varga M.(8), Fehér L.(8), Balázs B.(8), Ócs S.(8), – Végh A.(8), Torma A.(8)

Cserék: Fehér L. helyett Császár D.(56)
Végh A. helyett Szöllősi A(85)

Gól: 37perc Ócs S. buktatták a 16-on belül megítélt bűntetőt Végh A, rúgta be. 1:0
78perc Balázs B. átadását Torma A. emelte át a kapus felett.

Végh Antal nyilatkozata mérkőzés után: Feszült első félidő után a másodikban már nagyon sok helyzetet alakítottunk ki. Megérdemelten nyertünk!

Szíjártó Szilárd ellenfél edzője: Gratulálok Patona, cél és eredmény focijához!

Bán Bertalan (mérkőzés legjobbja) : küzdeni akarásunk meghozta gyümölcsét, egy jó csapat ellen szereztünk ismét három pontot. A jövő héten is ugyanilyen alázattal kell játszanunk, hogy közelebb kerüljünk céljainkhoz!

Bán Bertalan

Utánpótlás

Besenyő SC Rábapatona – Rábacsény SE 0:0
Berki D. – K. Kovács Zs., Nagy J., Bognár A., Kovács B.,- Nagy E., Horváth T., Buza L., Kertai G.,- Gáspár B., Bognár D.

Cserék: Nagy E. helyett Nagy D.(46)
Gáspár B. helyett Bognár O(46)
Kovács B. helyett Kálóczi K.(64)
Vajda M

Császár Imre nyilatkozata mérkőzés után: Gólokkal kellett volna megnyerni ezt a meccset, de minden kimaradt. Naggyá tettük az ellenfél kapusát!

Rábapatona futball klubjának életéről, fejlődéséről szól.