Besenyő SC Rábapatona – Bezi KSE 7:0(2:0)
Nagy K.(0) – Reisinger A.(8), László K.(8), Bán B.(8), Karácsony T.(8), – Varga M.(8), Varga Z.(8), Balázs B.(8), Ócs S.(0)
– Végh A.(8), Torma A.(8)

Cserék: Ócs S. helyett Császár D.(14)
Végh Antal. helyett Gáspár Bence(73)

Gól: 29 perc: Egy szép támadás után Varga M. bal oldali beadását Torma A. az ötösön lekezelte, egy védőt kicselezve lőtt a hálóba. 1:0
40perc Bal oldali támadásnál Varga M. beadását Balázs B. perdítette a kapura, ami a kapusról kipattanó labdát Végh A. pofozta a kapuba 2:0
48 perc: Balázs B. indításával Varga M. lépett ki és a kifutó kapus fölött a hálóba emelte. 3:0
63 perc: László K. labdájával Végh A. lépett ki kapust kicselezve a kapufát találta el és a visszapattanó labdát belsőzte be. 4:0
76 perc: Varga M. bal oldali beadást Torma A. fejelte a kapura, a kapusról kipattanó labdát Gáspár B. helyezte a kapuba. 5:0
83 perc: Karácsony T. remek labdájával Gáspár B. lépett ki lövését a kapus Balázs B. elé ütötte aki nyugodtan helyezett a bal alsó sarokba 6.0
89 perc: Egy előre ívelt labdát Torma A. remekül vette át a 16-oson majd a kapust kicselezve lőtt a kapuba: 7.0

Végh László nyilatkozata mérkőzés után: Búcsúi hangulat, remek győzelem.