Besenyő SC Rábapatona – Felpéc SE 4:1(3:0)
Nagy K. – Reisinger A., László K.,Bán B., Karácsony T., – Balázs B.,Fehér L., Varga M., Máté M.,- Németh G., Torma A.

Cserék: Bán B. helyett Varga Z. (46)
Varga M. helyett Ócs S. (60)
Fehér L. helyett Császár D. (60)
Németh G. helyett Kertai M. (78)

Gól: 5perc László K ívelt egy szabad rúgást nagyszerűen a 11 pont-ra és Németh G. egy szép fejessel megszerezte a vezetést a hazai csapatnak. 1:0
10perc Varga M. egy bal oldali kényszerítő után remekül ívelt át a hosszúra és a jó ütembe érkező Balázs B. kapásból helyezett a hálóba. 2:0
12perc Máté M. 25m-ről szabadrúgásból nagy gólt lőtt a kapu jobb oldalába. 3:0
59perc Egy védekezési hibánkat kihasználta a vendégcsapat. 3:1
76perc Ócs S. indult meg a bal oldalon a alapvonalig cselezte magát beadást Császár D. még eggyel tovább passzolta Torma A. elé, aki ziccerben nem hibázott. Szép támadás szép gól. 4:1

Végh László: Az első félidőben, nagyon jól játszottunk, a másodikban már egy kicsit pontatlanok voltunk. Dolgozunk, edzünk tovább. Gratulálok a csapatnak.

A héten is gyarapodott a Besenyő Rábapatona pályája, ezúttal a kispadok lettek újjá varázsolva. Köszönet érte aki valamilyen módon is hozzá járult illetve segített benne.
Egy masszív csapat ellen sikerült begyűjtenünk a három pontot. Remek mezőny munkával különösen az első félidőben sikerült kiszolgálni a szépszámú, lelkes hazai szurkolótábort.