Sokorópátka SE – Besenyő SC Rábapatona 2:4 (0:2)
Nagy K. – Reisinger A., László K.,Fehér L., Karácsony T., – Balázs B.,Császár D., Varga M., Máté M.,- Németh G., Torma A.

Cserék: Varga M. helyett Ócs S. (61)
Császár D. helyett Kertai M. (70)
Szabó L.

Gól: 15perc 16-os körül Máté M-t buktatták és a szabadrúgást Torma A. végezte el aki nagy gólt rúgott a kapu jobb sarkába. 0:1
43perc Nagy K. hatalmas kirúgásából Torma A. 2 embert kicselezve lőtt szép gólt a kapu bal sarkába. 0:2
50perc Egy védekezési hibánkat kihasználta a hazai csapat. 1:2
77perc László K. remek passzát Torma A. fejelte be a kapu bal sarkába. 1:3
90perc véleményes 11-ből szépíteni tudod a hazai csapat. 2:3
90+7perc Torma A. remek passzal ugratta ki Ócs S. aki higgadtan helyezte a kapu jobb sarkába. 2:4

Végh László vezetőedző: Ezen a mérkőzésen minden megvolt ami a nagy csaták jellemzője:vér, indulat, érzelmek.
Ezeken kívül remek kapus és csatár teljesítmény, valamint harcos csapatmunka jellemezte a mai mérkőzést. Varga Martinnak, mielőbbi gyógyulást kívánunk!

Utánpótlás

Sokorópátka SE – Besenyő SC Rábapatona 4:3 (3:1)
Cencz P. – Horváth M., Bognár A., Kaszás P.,Kertai G.,-Nagy E., Vajda M., Gunyhó K., Kálóczi E.,- Molnár R., Bognár O.,

Cserék: Kaszás P. helyett Bodrogi A. (31)

Vajda M.

Szöllősi Alex vezetőedző: A vereség ellenére csak gratulálni tudok nagyon fiatal csapatomnak!

Rábapatona futball klubjának életéről, fejlődéséről szól.