Besenyő SC Rábapatona – Mecsér KSE 4:0(1:0)
Nagy K. – Reisinger A., László K.,Bán B., Karácsony T., – Fehér L.,Császár D., Ócs S., Máté M.,- Németh G., Torma A.

Cserék: Császár D. helyett Kertai M.(58)
Fehér L. helyett Varga Z.(70)
Németh G. helyett Szabó L.(77)

Gól: 33perc Máté M. nagy indításával Ócs S. iramodott meg a bal oldalon, szép cselek utáni beadását a remek ütemben érkező Németh G. vágta kapus hasa alatt a hálóba. 1:0
52perc Karácsonyt T indításával, Ócs S. lépett ki a bal oldalon, pontos beadását Torma A. az ötösön lekezelte és higgadtan helyezett a kapu jobb oldalába. 2:0
82perc Ócs S.buktatásáért megítélt szabadrúgást, 18m-ről Máté M tekerte mesterien a jobb felső sarokba. 3:0
87perc Varga z. pontos bal oldali beadását, Torma A. fejelte 8m-ről a kapu jobb oldalába.

Végh László vezetőedző: Az első félidőbe egy kicsit belealudtunk, de a másodikba már megfelelő ritmusban játszottunk. A győzelmet László Jenő sportvezetőnk mielőbbi felépülésére ajánljuk.