Győrszemere KSK – Besenyő SC Rábapatona 0:8(0:3)
Nagy K. – Reisinger A., László K.,Szabó L., Karácsony T., – Bán B.,Balázs B., Ócs S., Máté M.,- Németh G., Torma A.

Csere: Balázs B. helyett Varga M.(63)
Máté M. helyett Kertai M.(68)
Ócs S. helyett Császár D.(68)

Az osztály legjobb pályáján, a rábapatonai csapat remek győzelmet aratott.
Gól: 4perc Máté M. nagyszerűen indította Ócs S-t a bal oldalon, mintaszerű beadását Németh G. vágta kapásból a hálóba.0:1
23perc Kezdőkörben egy előnyszabály után Bán B. jó ütemben ugratta ki Balázs B-t a jobb szélén, aki egy visszahúzó csel után szép gólt lőtt a bal sarokba. 0:2
39perc Máté M. ívelt Torma A. elé a jobb oldalon, aki a alapvonalig cselezte magát, és nagyszerű beadását Németh G. a hosszú oldalon a hálóba helyezte.0:3
47perc Egy lepattanó labdával Torma A. iramodott meg a jobb oldalon védőjét kicselezve a beadását Ócs S. pörgette a kapuba.0:4
60perc László K. keresztlabdájával Ócs S. lépett ki a bal oldalon, két csel után kirúgta a hosszú sarkot.0:5
62perc Középen egy kavarodás után Máté M. emelt Ócs S. elé, aki kapust kicselezve szerezte meg a harmadik gólját.0:6
76perc Egy kényszerítő után Varga M. cselezte be magát a 16-on belülre, majd a kifutó kapust megelőzve spiccel kilőtte a hosszú sarkot.0:7
90perc Karácsony T. passzából Varga M. megszerezte a csapata nyolcadik gólját.0:8

Végh László vezetőedző:Remek pályán, remek futball időben sokkal nagyobb aranyú győzelmet is arathatunk volna, de ne legyünk elégedetlenek a felmerülő hibákat javítani fogjuk. Nagyon felemelő érzés volt, hogy ilyen sokan elkísértek bennünket.

Rábapatona futball klubjának életéről, fejlődéséről szól.