Besenyő SC Rábapatona – Tényő SE 4:0(2:0)
Nagy K. – Reisinger A., László K.,Szabó L., Karácsony T., – Bán B.,Balázs B., Ócs S., Máté M.,- Németh G., Torma A.

Csere: Reisinger A. helyett Császár D.(57)
Balázs B. helyett Varga M.(67)
Ócs S. helyett Kertai M.(76)
Németh G. helyett Varga Z.(76)
Bán B. helyett Fehér L.(84)

Szemerkélő esőben a hazai csapat megszerezte zsinórban a nyolcadik győzelmét a bajnokságban. Örömteli, hogy olyan nézők is visszatérnek a csapat szurkolótáborába, akik már évek óta nem jártak a rábapatonai csapat mérkőzéseire.

Gól: 23perc Máté M. fordult le a jobb
oldali 16-os sarkánál erős lövését egy védő kézzel blokkolta, 11-es. A büntetőt Torma A. a jobbra mozduló kapus mellett a bal sarokba helyezte. 1:0
33perc László K. tértölelő átadásának a vendégek kapusa aláfutott, amit Torma A. jó helyzet felismeréssel a hálóba bólintott. 2:0
65perc Máté M. indult el a bal oldalon a 16-on belül akasztottak, 11-es. A 11-t a sértett a kapu jobb alsó sarkába helyezte. 3:0
88perc Császár D. indította Torma A-t minta szerű beadását Varga M. ötösön lekezelte, majd higgadtan a jobb sarokba passzolta. 4:0

Végh László vezetőedző: Nehéz mérkőzésen, egy csak védekezésre berendezkedett csapat ellen, értékes győzelmet arattunk.