Besenyő SC Rábapatona – Gyarmat SE 3:1 (1:1)
Nagy K.(0) – Reisinger A.(6), László K.(7), Bán B.(8), Karácsony T.(6), – Varga M.(7), Ócs S.(6), Balázs B.(6), Baranyai SZ.(6), – Végh A.(7), Torma A.(7)

Cserék : Baranyai Sz. helyett Varga Z.(52)
Végh A. helyett Fehér L. (70)
Molnár R.

Gól: 3perc. Végh A. cselezgetett a 16-on belül, majd buktatták, a megítélt 11-est a sértett helyezte a kapu bal oldalába 1:0
23.perc Egy középpályán eladott labdát az ellenfél 18m-ről lőtt a kapunk bal oldalába 1:1
49.perc Egy szép támadás után a kapusról kipattanó labdát Torma A. pofozta a kapuba.
67.perc Balász B.szögletét Varga M. fejelte bal felső sarokba

Végh László nyilatkozata a mérkőzés után: Szenvedtünk nehezen, de azért hoztuk a kötelezőt!

Mérkőzés embere:

Bán Bertalan:Gratulálok a csapatnak, de jobban örültem volna, ha valamelyik csatárunk a ,,mérkőzés embere” !