Gyarmat SE – Besenyő SC Rábapatona 0:8(0:6)
Nagy K. – Császár D., László K., Bán B., Szabó L., – Balázs B., Fehér L., Máté M., Varga M.,- Németh G., Torma A.

Cserék: Balázs B. helyett Reisinger A.(58)
Máté M. helyett Kertai M.(58)
Fehér L. helyett Molnár R.(75)
.
Gól: 6.perc A kezdőkörben Bán B. remekül tekert egy szabadrúgást Németh G. fejére, aki látványos fejessel megszerezte a vezetést a vendég csapatnak. 0:1
15.perc Császár D iramodott meg a jobb oldalon és az alapvonalról pontosan passzolt Máté M. elé, aki egy labdaátvétel után okosan helyezett a jobb alsó sarokba 0:2
20.perc Szabó L. baloldali remek beadását Torma M. az ötös sarkából kapásból helyezte a kapuba. 0.3
29.perc Balázs B. szögletét Németh G. fejelte kapura, a kapusról felperdülő labdát Bán B. fejelte a védőket megelőzve a hazai kapuba. 0.4
40.perc Németh G. kapott labdát a bal oldalon, beadását Máté M. a hosszú ötös sarkán lekezelte és szépen gurított a hosszú sarokba 0:5
44.perc Balázs B. jobb oldali szögletét egy hazai védő segítette a kapuba. 0.6
60.perc Torma A. egyéni játék után, 18m-ről szép gólt lőtt a jobb alsó sarokba.
70.perc Varga M. cselezgetett a 16-os sarkánál egy remek csel után a védője visszahúzta 11-es. A 11-est Torma A a jobbra mozduló kapust mellett a bal sarokba helyezte.

Vezetőedző:
Végh László: Remek első félidőt produkáltunk amivel eldöntöttük a mérkőzést. Sokat fogunk az elkövetkezőkben is dolgozni, céljaink eléréséhez. Gratulálok a csapatnak!

Utánpótlás

Gyarmat SE – Besenyő SC Rábapatona 0:3(0:1)
Cencz P. – Buza L., Bognár A., Kertai G.,- Kaszás P., Gáspár B., Vajda M., Horváth T.,- Szöllősi A., Bognár O.,

Góllövő: Szöllősi A.
Bognár O.
Vajda M.

Megbízott vezetőedző:
Bodrogi Attila: Kevesebb játékossal, de pótolva lelkesedéssel és szívvel, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

Rábapatona futball klubjának életéről, fejlődéséről szól.