Besenyő SC Rábapatona – Rábacsécsény SE 4:0(1:0)
Nagy K. – Reisinger A., László K.,Fehér l., Karácsony T., – Bán B.,Balázs B., Varga M., Máté M.,- Németh G., Torma A.

Cserék: Fehér L. helyett Császár D.(57)
Varga M. helyett Ócs S.(60)
Máté M. helyett Kertai M.(74)
Reisinger A. helyett Szabó L.(74)

Gól: 26 perc Varga M. vezette fel a labdát, remekül indította Németh G-t a bal oldalon, nagyszerű beadását a nagy sprintet csináló Varga M. passzolta a kapus hasa alatt a hálóba. 1:0
56perc Máté M. a félpályánál labdát szerzett Torma A. hozta játékba, jól vette észre a jobb oldalon kiugró Németh G-t, egy jó labdaátvétel után szépen passzolt a hosszú sarokba. 2:0
61perc Máté M. indította a bal szélen remekül kilépő Karácsony T-t, nagyon jó beadása után a kapu előtti kavarodás után Balázs B lőtt a hálóba. 3:0
86perc Balázs B. szerzett labdát, majd nagy helyzetbe hozta Torma A-t, aki megszerezte a hazai csapat negyedik gólját. 4:0

Végh László vezetőedző: Amíg ellenfelünk bírta erővel, megnehezítette dolgunkat, a második félidőben egyértelművé tettük a mérkőzést. Nagyon örülök, hogy Torma Attilának, ha nagy nehezen is de sikerült átlépni a húszas határt. Gratulálok a csapatnak, a rábacsécsényi barátainknak pedig további sok sikert kívánok.

Utánpótlás

Besenyő SC Rábapatona – Rábacsécsény SE 5:1(3:0)
Bodrogi A. – Horváth M., Nagy J., .,Molnár R.,-., Vajda M., Horváth T., Kálóczi E.,Kertai G.,Gunyhó K., – Vajda M., Bognár O.

Kertai G, helyett Bodrogi A.

Gól:Horváth T. Bognár O(2).Nagy E. Vajda M.

Szöllősi Alex vezetőedző: Jó foci időben, szimpatikus ellenféllel szemben, jó játékkal fölényes győzelmet arattunk.

Rábapatona futball klubjának életéről, fejlődéséről szól.