Bajnokság 10.forduló

Csikvánd 200 Néző

Csikvánd SE – Besenyő SC Rábapatona 1:1 (1:1)
Nagy K.(0) – Reisinger A.(7), Bán B.(7), László K.(8), Karácsony T.(7), – Varga M.(7), Fehér L.(7), Balázs B.(7), Nagy E.(7), – Végh A.(7), Császár D.(7)

GÓL: 26.perc Varga M. nagyszerű cselekkel ment el a jobb oldalon, mintaszerű beadását Császár D. sarkalta, látványos mozdulattal a hazai kapuba 0:1
42.perc Jobb oldali ellentámadásból egyenlített a hazai csapat 1:1

cserék: Császár D. helyet László M. (46)
Molnár R.

A vendégcsapat az első félidőben meglepte ellenfelét és látványos játékot nyújtva, megérdemelten szerezte meg a vezetést. A félidő hajrájában egy figyelmetlenség a hazai csapat egyenlítését eredményezte. A második félidő kiegyenlített játékot hozott, kis szerencsével, a három pontot is, elhozhattuk volna az egyik rivális otthonából. Az egy ponttal is listavezető maradt a patonai csapat, és így jó esélyekkel indul neki az őszi szezon hajrájának.

HAJRÁ PATONA!

Csöngető Miklós ( A Csikvánd vezető edzője):
Meglepett bennünket a vendégcsapat agresszív és jó játéka. Úgy érzem a döntetlen igazságos eredmény, az egyik bajnokságra törő csapat ellen.

Végh László nyilatkozata a mérkőzés után:
Remek első félidő után, küzdelmes második félidőt produkáltunk.Meg kell becsülnünk ezt az egy pontot.