Bajnokság 11.forduló

Rábapatona 150 Néző
Besenyő SC Rábapatona – Tényő SE 3:1 (1:0)
Nagy K.(6) – Reisinger A.(6), Bán B.(7), László K.(6), Karácsony T.(6), – Varga M.(6), Fehér L.(6), Balázs B.(6), Nagy E.(6), – Végh A.(8), Torma A.(6)

14.perc Egy jobb oldali támadásnál Balázs B lövése lepattant egy védőről, amit Végh A állítása nélkül a hosszú sarokba helyezett 1:0
21.perc Karácsony T sokadik nagyon jó szögletét, Végh A fejelte a hálóba 2:0
78.perc László M szögletét a kapus rosszul ütötte ki, Végh A szemfülesen a kapuba pöckölte 3:0
89.perc Egy bal oldali ellentámadásból szépített a vendég csapat 3:1.

Cserék Fehér L. helyet Császár D.(53)
Nagy E. helyet László M.(68)
Végh A helyet Gáspár Bence (79)

Végh László nyilatkozata mérkőzés után:
Ezért a mérkőzésért is 3 pont jár, de a játék minden elemében fejlődnünk kell.

Ezen a mérkőzésen a három pont volt a legfontosabb listavezető csapatunk számára. A három rúgott gól mellett két kapufa és számos ziccer jelzi a két csapat közötti különbséget. A második félidőben a felázott talaj is megnehezítette, a játékosaink dolgát, ismerve az ellenlábasok eredményeit, már pont előnnyel vezetjük a bajnokságot.

Végh Antal (mérkőzés embere):
Nem játszottunk jól, de a győzelem volt a legfontosabb.

Utánpótlás
Besenyő SC Rábapatona – Tényő SE 10:1 (1:0)
Bognár D(8)., – Kálóczi K(7), Nagy J(7)., Molnár R(7)., – ., Horváth T(7).,Vajda M(7). Kovács Zs(7).Berki D(7) ., Kertai G(7)., – Buza L(7), Kálóczi E(7)

Gól:Kovács Zs (3)
Bognár D(4)
Horváth T(3)
Vajda M

Császár Imre nyilatkozata mérkőzés után:
A második félidőre kijött az emberfölény. Szép gólokat lőve, fölényesen nyertünk. .

Rábapatona futball klubjának életéről, fejlődéséről szól.