Markotabödöge SE – Besenyő SC Rábapatona 1:3 (1:1)

Nagy K.(0) – Reisinger A.(6), Bán B.(6), László K.(5), Karácsony T.(6), – László M.(5), Fehér L.(6), Balázs B.(6), Varga M.(5), – Végh A.(8), Torma A.(6)

Cserék: László M. helyett Császár D.(73)
Varga M. helyett Nagy E.(83)
Gáspár B.

20.perc Fehér L. jól indította Torma A-t., aki szép gólt lőtt a kimozduló kapus mellett. 0:1
40.perc egy gyorsan elvégzett szabadrúgás után kiegyenlített a hazai csapat 1:1
57.perc Végh A remek elfutása után Torma A. kapásból gyönyörű gólt lőtt a jobb alsó sarokba. 1:2
87.perc Végh A. egy csel után 16m-ről hatalmas gólt lőtt a bal sarokba.1:3

Riport:

Nagy Kornél (megbízott vezetőedző):
Küzdelmes mérkőzésen az elemekkel is harcolva, megérdemelten hoztuk haza a három pontot.

Mérkőzés embere:

Végh Antal (mérkőzés embere):
Az első félidőben egyenlő erők küzdelme volt. A folytatásban több veszélyes támadásból két szép gólt lőttünk. A fiatalok úgy érzem elfogadtak, örülök, hogy egyre nagyobb hasznára tudok lenni a csapatnak.

Tartalék csapat mérkőzése

5.Forduló
Utánpótlás

Markotabödöge SE – Besenyő SC Rábapatona 5:4(2:1)

Összeállítás, Osztályzatok
Takács O.(4), – Kálóczi K.(6), Bognár A.(6), Czencz P.(7), Kovács B.(6)- Kovács Zs.(6), Horváth T.(7), Kaszás P.(6), Kertai G.(6), – Bognár D.(7), Bognár O.(6)

Cserék: Kálóczi E. Vajda M. Berki D, Módi G.
Gól:Czencz P, Bognár D(2), Horváth T

Császár Imre nyilatkozata a meccs után:
Egy jó mérkőzésen, vesztes állásból felállva kiegyenlítettünk, de nem sikerült megőrizni a döntetlent se.

Rábapatona futball klubjának életéről, fejlődéséről szól.